6 december laatste veiling Serious Request in de Blokhuispoort
Vrijdag 6 december laatste veiling voor Serious Request 2013 in de Blokhuispoort
Leeuwarden – Op 6 december aanstaande vindt de laatste veiling voor Serious Request 2013 plaats in de Blokhuispoort. Ook bij 3FM is dit niet onopgemerkt gebleven. Zendermanager van 3FM, Wilbert Mutsaers, zal aanwezig zijn bij de veiling.
In februari dit jaar trapten de gebroeders Anker af met de eerste veiling en zij zullen ook de laatste veiling als veilingmeesters fungeren. Het duo heeft ontzettend veel zin in de veiling en wil natuurlijk eindigen met een recordbedrag. Ook bijna alle andere veilingmeesters van het afgelopen jaar geven acte de présence, onder andere: Frits Wester, Klaas Jansma, Danny Panadero, Rene Koster, Lutz Jacobi, burgemeester Ferd Crone en Joop Braakhekke.
Veiling-items
We hebben weer prachtige veilingitems binnengekregen. Onder andere een week verblijf in zomer of winter, in een 6 persoons appartement in Oostenrijk. Aangeboden door Appartementenweb.nl. Fam. Langhout, 10 autorijlessen van Autorijschool EuroHolland, een optreden van Femmes Vattaal, een website voor jouw bedrijf van Cinnamon en nog veel meer.
Samenwerking Deze laatste veiling wordt samengewerkt met FFF3FM, oftewel FryslânFytstFoar3FM. Zij bieden tijdens de veiling ook prachtige items aan zoals: een VIP arrangement voor 2 personen t.w.v. 250 euro tijdens de eerste race met Pasen 2014, aangeboden door Rintje Ritsma (DHJ-RACING), een unieke trainings(mid)dag voor 2 personen op het Bolswarder Skûtsje, aangeboden door Frisian Queen (Fam. Meeter), het originele WK wedstrijdpak van Lieuwe Westra en nog veel meer sportieve items.
Sponsoren Omdat we ontzettend uit gaan pakken en veel bezoekers verwachten, houden we deze afsluitende veiling niet in het cafe. Wiersma Tentenverhuur zorgt voor een prachtige tent op de tweede binnenplaats. Licht en geluid wordt deze avond aangeboden door Handico uit Leeuwarden. Tijdens de veiling is er ook gelegenheid om voor een vrijwillige bijdrage (uiteraard voor Serious Request) een goed gevulde kom snert te nuttigen. Deze wordt aangeboden door de Echte Groenteman Van der Meulen uit de Oosterstraat!
Kortom dit wil je niet missen. Kom dus op 6 december vanaf 17:00 uur naar De Blokhuispoort (Blokhuisplein 40, Leeuwarden) voor deze spectaculaire finale veiling.
Meer berichten
- Na zijn zeiltocht leefde hij met vier vrouwen: Marie-Therèse, Francoise, Iléana en Véronique. Toen dacht ik, ik word ook zeezeiler (let op: Ode an Udo Kier)
- Friese versie van Tussen Kitsch en Kunst in het WestCord WTC Hotel
- Er zit geen greintje humor bij deze politici. Allemaal willen ze het land redden
- Heb je ook nog belang bij een goedkope buggy, vraag ik als hij afrekent. Maar nee
- Ik verkoop alleen maar mooie boeken vandaag denk ik blij. Hier had eigenlijk wel een gevulde koek bij gepast
- Expositie Iraanse kunstenares bij Poespas belicht veiligheid van vrouwen
- De Jonge Honden belicht in Jeugdstorm het lot van ‘kinderen van foute ouders’
- Wijkbewoners Huizum-west maken film met Wilde Wijk
- Gouden Griffel voor De wonderverteller van Lida Dijkstra
- Popstichting De Ooievaar op website Historisch Centrum Leeuwarden
- 50.000e bezoeker voor Natuurmuseum
- Wim van der Veer – Van Hulsen zei: hang us wat spul op, juh!
- Nasjonaal Boekewikegeskink De krater ek yn it Frysk
- ‘Tsjerkepaad’ en de expositie van Ernesto Lemke in de Dorpskerk Huizum
- Concert Musica Amphion – zondag 30 april 2023
- Nederlandstalig Popkoor Bilgaard
- Peter Karstkarel: Het Fries Museum volg ik niet zo. Het is weinig opwindend
- Het imago van Leeuwarden lijkt niemand iets te kunnen schelen, anders hadden we allang een beter imago gehad
- Duo Khojayan/Poortinga – ‘Impressionisme in de Muziek’
- Concert Holland Baroque – Grote of Jacobijner Kerk Leeuwarden
- ZONDAG 2 JANUARI – Nieuwjaarswinterwandeling
- kerstconcert Apollo Ensemble – 30 december 2021 – Doopsgezinde Kerk Leeuwarden
- Kunstacademie Vredeman de Vries laat weer even van zich horen
- Ben je op zoek naar een koor?
- Zaterdag 30 oktober – Nacht van de Nacht in en rond HCL
- Lezing over modezaak P.S. Bakker – Je mag wel bang zijn, maar niet laf!
- Verzamelaar, handelaar en fotograaf Rob van Beuningen overleden
- Meindert Schroor over Leeuwarden in de 16e eeuw
- Museumbezoek in 2020 met 60 procent gedaald. Noodsteun blijft nodig
- Op de fiets met Bertus Mulder en Evert Kramer
- Drie ton extra voor programmering Friese culturele activiteiten
- RAMEAU CONCERT IN LEEUWARDEN – Betoverende barokmuziek!
- Zeven fotografen exposeren in de Oranjewijk
- Verruimde openingstijden Westfries Museum
- Apollo Ensemble met De smaak van Diaghilev in De Harmonie
- Bearn Bilker vertelt over het leven van Prinses Maria Louise van Hessen-Kassel
- Advies: Weerbare cultuursector essentieel voor herstel
- Leeuwarden trapt door op 3 juni
- Economisch belang van recreatie in de natuur neemt toe
- Rijkdom It Fryske Boerehiem