Veiling door burgemeester Crone en Danny Panadero
(tekst: ingezonden)
Veiling door Burgemeester Crone en Danny Panadero voor Serious Request 2013 in De Blokhuispoort Leeuwarden
Vrijdag 1 maart om 17:30 uur is het weer zover. De veiling voor Serious Request 2013, deze keer met veilingmeester Burgemeester Crone van Leeuwarden en de Voice of Holland Danny Panadero.
Het hele jaar door worden in de voormalige gevangenis ‘De Blokhuispoort’ activiteiten georganiseerd om geld in te zamelen voor het 3FM Glazen Huis dat in december op het Wilheminaplein in Leeuwarden staat.
10 minuten veiling door CreaCafé
Elke eerste vrijdag van de maand wordt er tijdens de vrijdagmiddagborrel een ‘tien-minuten-veiling’ georganiseerd. Om 17:30 uur worden stukken geveild die door de volgers van CreaCafe zijn aangeleverd. Het geld gaat rechtstreeks in de ‘Blokhuispoort Buis’. Dit keer kan men onder andere bieden op een vrij werk van Jacco Boomsma van Droomcollectief, een mediatraining van ‘Wij van PS’, een VIP kaart voor Iepenloftspul De Oerfal, een dag een Langweerder Sloep huren inclusief dinerbon twv 300,- en een t-shirt van Danny Panadero.
Noteer alvast in je agenda en wees erbij op 1 maart om 17.30 uur in Café de Bak in De Blokhuispoort te Leeuwarden. Neem je portemonnee mee en bied zodat wij met Leeuwarden het geweldige bedrag van Eindhoven overstijgen. Volg @eerstevrijdag, @deblokhuispoort, @SR058 en je blijft op de hoogte van alle acties.
Meer berichten
- Na zijn zeiltocht leefde hij met vier vrouwen: Marie-Therèse, Francoise, Iléana en Véronique. Toen dacht ik, ik word ook zeezeiler (let op: Ode an Udo Kier)
- Friese versie van Tussen Kitsch en Kunst in het WestCord WTC Hotel
- Er zit geen greintje humor bij deze politici. Allemaal willen ze het land redden
- Heb je ook nog belang bij een goedkope buggy, vraag ik als hij afrekent. Maar nee
- Ik verkoop alleen maar mooie boeken vandaag denk ik blij. Hier had eigenlijk wel een gevulde koek bij gepast
- Expositie Iraanse kunstenares bij Poespas belicht veiligheid van vrouwen
- De Jonge Honden belicht in Jeugdstorm het lot van ‘kinderen van foute ouders’
- Wijkbewoners Huizum-west maken film met Wilde Wijk
- Gouden Griffel voor De wonderverteller van Lida Dijkstra
- Popstichting De Ooievaar op website Historisch Centrum Leeuwarden
- 50.000e bezoeker voor Natuurmuseum
- Wim van der Veer – Van Hulsen zei: hang us wat spul op, juh!
- Nasjonaal Boekewikegeskink De krater ek yn it Frysk
- ‘Tsjerkepaad’ en de expositie van Ernesto Lemke in de Dorpskerk Huizum
- Concert Musica Amphion – zondag 30 april 2023
- Nederlandstalig Popkoor Bilgaard
- Peter Karstkarel: Het Fries Museum volg ik niet zo. Het is weinig opwindend
- Het imago van Leeuwarden lijkt niemand iets te kunnen schelen, anders hadden we allang een beter imago gehad
- Duo Khojayan/Poortinga – ‘Impressionisme in de Muziek’
- Concert Holland Baroque – Grote of Jacobijner Kerk Leeuwarden
- ZONDAG 2 JANUARI – Nieuwjaarswinterwandeling
- kerstconcert Apollo Ensemble – 30 december 2021 – Doopsgezinde Kerk Leeuwarden
- Kunstacademie Vredeman de Vries laat weer even van zich horen
- Ben je op zoek naar een koor?
- Zaterdag 30 oktober – Nacht van de Nacht in en rond HCL
- Lezing over modezaak P.S. Bakker – Je mag wel bang zijn, maar niet laf!
- Verzamelaar, handelaar en fotograaf Rob van Beuningen overleden
- Meindert Schroor over Leeuwarden in de 16e eeuw
- Museumbezoek in 2020 met 60 procent gedaald. Noodsteun blijft nodig
- Op de fiets met Bertus Mulder en Evert Kramer
- Drie ton extra voor programmering Friese culturele activiteiten
- RAMEAU CONCERT IN LEEUWARDEN – Betoverende barokmuziek!
- Zeven fotografen exposeren in de Oranjewijk
- Verruimde openingstijden Westfries Museum
- Apollo Ensemble met De smaak van Diaghilev in De Harmonie
- Bearn Bilker vertelt over het leven van Prinses Maria Louise van Hessen-Kassel
- Advies: Weerbare cultuursector essentieel voor herstel
- Leeuwarden trapt door op 3 juni
- Economisch belang van recreatie in de natuur neemt toe
- Rijkdom It Fryske Boerehiem