Liwwadders
  • Cultuur
  • Politiek
  • Economie
  • Ondernemen
  • Doneer!

Asteriks organiseert kerstfeest in Grote Kerk

7 december 2012 Cultuur

Voor de derde keer op rij haalt Podium Asteriks het collectief How to throw a Christmas Party naar Leeuwarden. Na twee eerdere uitverkochte edities in Podium Asteriks, staat het collectief op zaterdag 22 december nu in de Grote Kerk. Het 25-koppige kerstorkest bestaat uit bekenden uit de Nederlandse muziekwereld. Zo spelen er leden mee van onder andere Kyteman en Blaudzun. De entree is €10,-, de deuren openen om 20 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij King Kong Records en via podiumasteriks.nl.

,,De kitsch van kerst recht uit het hart” en ,,Een gevoel van loutering dat past bij deze dagen vlak voor de Kerst”, schreven respectievelijk de Leeuwarder Courant en de Volkskrant vorig jaar. How to throw a Christmas Party brengt een sprankelend feest met nieuwe liedjes en een vertrouwd en sfeervol eerbetoon aan een eeuwenoud verhaal. Daarmee gepaard gaat een een aanstekelijke explosie van schapen, bellen, engeltjes en hossende kamelen voor een Kerstfeest anno 2012.

How to throw a Christmas Party is een zinderend collectief dat het verhaal van de geboorte van een klein jochie onder barre omstandigheden vertelt. Bandleidster Lydia van Maurik: ,,We hopen dat de jaarlijkse uitbarsting van naastenliefde rond kerst verder zal reiken dan warme huiskamers en warme popzalen. Alleen dan is het echt kerst”.

Om te voorkomen dat mensen voor een uitverkocht podium in de kou moeten staan, vindt het kerstfeest dit jaar in de Grote Kerk plaats. De show is in Nederland slechts een paar keer te zien en naar verwachting verkoopt How to throw a Christmas Party alle shows uit (Tivoli in Utrecht is reeds uitverkocht). Sneeuw is nog nooit zo warm en memorabel geweest. How to throw a Christmas Party wil je voor geen goud, wierrook en mirre missen!

Podium Asteriks is een Leeuwarder podiuminitiatief dat zich richt op aanstormend talent. Het biedt wekelijks plek aan getalenteerde bands en acts uit Friesland en omgeving. Zij worden aangevuld met aansprekende acts uit binnen- en buitenland.

cultuur middenstanders zakelijk

Doe mee en doneer knop
Vorige bericht

Henk Dijkstra over Nieuw boeren op oud land

Volgende bericht

Noordsterren tegen Papaver in De Bres

Meer berichten

  • Na zijn zeiltocht leefde hij met vier vrouwen: Marie-Therèse, Francoise, Iléana en Véronique. Toen dacht ik, ik word ook zeezeiler (let op: Ode an Udo Kier)
  • Friese versie van Tussen Kitsch en Kunst in het WestCord WTC Hotel
  • Er zit geen greintje humor bij deze politici. Allemaal willen ze het land redden
  • Heb je ook nog belang bij een goedkope buggy, vraag ik als hij afrekent. Maar nee
  • Ik verkoop alleen maar mooie boeken vandaag denk ik blij. Hier had eigenlijk wel een gevulde koek bij gepast
  • Expositie Iraanse kunstenares bij Poespas belicht veiligheid van vrouwen
  • De Jonge Honden belicht in Jeugdstorm het lot van ‘kinderen van foute ouders’
  • Wijkbewoners Huizum-west maken film met Wilde Wijk
  • Gouden Griffel voor De wonderverteller van Lida Dijkstra
  • Popstichting De Ooievaar op website Historisch Centrum Leeuwarden
  • 50.000e bezoeker voor Natuurmuseum
  • Wim van der Veer – Van Hulsen zei: hang us wat spul op, juh!
  • Nasjonaal Boekewikegeskink De krater ek yn it Frysk
  • ‘Tsjerkepaad’ en de expositie van Ernesto Lemke in de Dorpskerk Huizum
  • Concert Musica Amphion – zondag 30 april 2023
  • Nederlandstalig Popkoor Bilgaard
  • Peter Karstkarel: Het Fries Museum volg ik niet zo. Het is weinig opwindend
  • Het imago van Leeuwarden lijkt niemand iets te kunnen schelen, anders hadden we allang een beter imago gehad
  • Duo Khojayan/Poortinga – ‘Impressionisme in de Muziek’
  • Concert Holland Baroque – Grote of Jacobijner Kerk Leeuwarden
  • ZONDAG 2 JANUARI – Nieuwjaarswinterwandeling
  • kerstconcert Apollo Ensemble – 30 december 2021 – Doopsgezinde Kerk Leeuwarden
  • Kunstacademie Vredeman de Vries laat weer even van zich horen
  • Ben je op zoek naar een koor?
  • Zaterdag 30 oktober – Nacht van de Nacht in en rond HCL
  • Lezing over modezaak P.S. Bakker – Je mag wel bang zijn, maar niet laf!
  • Verzamelaar, handelaar en fotograaf Rob van Beuningen overleden
  • Meindert Schroor over Leeuwarden in de 16e eeuw
  • Museumbezoek in 2020 met 60 procent gedaald. Noodsteun blijft nodig
  • Op de fiets met Bertus Mulder en Evert Kramer
  • Drie ton extra voor programmering Friese culturele activiteiten
  • RAMEAU CONCERT IN LEEUWARDEN – Betoverende barokmuziek!
  • Zeven fotografen exposeren in de Oranjewijk
  • Verruimde openingstijden Westfries Museum
  • Apollo Ensemble met De smaak van Diaghilev in De Harmonie
  • Bearn Bilker vertelt over het leven van Prinses Maria Louise van Hessen-Kassel
  • Advies: Weerbare cultuursector essentieel voor herstel
  • Leeuwarden trapt door op 3 juni
  • Economisch belang van recreatie in de natuur neemt toe
  • Rijkdom It Fryske Boerehiem
Problemen met verhuurder? Woningtoewijzing? Uitkering? Aanvraag minimaregelingen? Bel snel PEL! 058-2671636 op werkdagen van 14.00-17.30 uur. B.g.g. mail verpel@online.nl
Leeuwarden

23 januari 2026
burootje veraf

23 januari 2026

Linzen en worstjes

23 januari 2026

22 januari 2026

Stadsblad Liwwadders

Veel Leeuwarders ontvangen elke morgen rond koffietijd onze nieuwsbrief. Die wilt u toch ook niet missen? Het laatste nieuws uit Leeuwarden e.o. elke morgen rond elf uur in uw mailbox.

Lunch mee!

Stadsblad Liwwadders

JA, IK WIL een abonnement op het Stadsblad Liwwadders en ontvang de krant graag een jaar lang in de bus.

Meer informatie

Koken met Klaas

Klaas kasma

Service

  • Liwwadders TV
  • Foto-archief
  • Dossiers
  • Regiolinks

Liwwadders.nl

  • Colofon
  • Contact
  • Privacystatement
  • Disclaimer

Sociale Media

TwitterFacebookYouTube
Copyright 2026 | Liwwadders.nl | Alle rechten voorbehouden.
Uw gegevens op Liwwadders
Liwwadders plaatst functionele en analytische cookies.
Door op 'Akkoord' te klikken geeft u daarvoor toestemming. Lees ook onze Privacystatement. Akkoord
Privacy & Cookies Policy

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Altijd ingeschakeld
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
OPSLAAN & ACCEPTEREN