Liwwadders
  • Cultuur
  • Politiek
  • Economie
  • Ondernemen
  • Doneer!

Veiling voor Serious Request brengt € 3745 op

2 november 2013 Hest ut al hoord?

Veiling voor Serious Request 2013 in De Blokhuispoort Leeuwarden brengt € 3745,- op

De veiling voor Serious Request 2013 van vrijdag 1 november, deze keer met veilingmeesters Lutz Jacobi en Frits Wester, brengt maar liefst een bedrag op van € 3750,-

Een volle bak in Café de Bak tijdens deze tiende veiling. Frits Wester en Lutz Jacobi wisten er een mooie show van te maken en hadden zelf ook prachtige items voor de veiling. Zo heeft een dagje zeilen met Frits Wester op de Waddenzee maar liefst €1150,- opgebracht. Als extra gast gaat Arie Boomsma mee.

De andere veilingstukken, waar ook flink op geboden is, waren o.a. theatraal ontbijtconcert ‘Waden’ voor twee personen €140,-, schilderij van atelier de Futur € 50,-, 2x Dagje Tweede Kamer met diner en Lutz € 1150,-, VIP arrangement Twente-Cambuur € 400,-, schilderij Leeuwarder Bos van Maaike Veldhuis € 200,-, Personal Styling sessie door Eco Fashion Styliste Shekila € 100,-, twee uur gratis juridisch advies van Rotshuizen Geense Advocaten € 200,- en drie schilderijen van Lutz Jacobi € 225,-.

Daarnaast was de fooi van de medewerkers van Café de Bak, bestemd voor SR13, in de maand oktober 130 euro.

Dit jaar worden er allerlei activiteiten georganiseerd in de Blokhuispoort om geld in te zamelen voor het 3FM Glazen Huis dat in december op het Zaailand in Leeuwarden staat. Waaronder dus de maandelijkse veiling, de fooien van Café de Bak welke helemaal naar het goede doel gaan en een gedeelte van de opbrengst van het SR13 broodje.

De volgende veiling en ook gelijk de laatste veiling is op 6 december om 17:30 uur op het tweede plein van De Blokhuispoort met veilingmeesters Anker en Anker, advocatenduo. Het wordt een extra grote veiling met ontzettend veel items maar ook met spectaculaire optredens van o.a. Bogerman Big Band en Femme Fataal. Dat wil je niet missen!

Doe mee en doneer knop
Vorige bericht

Dag van de Dialoog bij Resto VanHarte Leeuwarden

Volgende bericht

Gouden en zilveren spelden voor leden FNV

Meer berichten

  • Mini-expositie De vogels van Heerkens in het Historisch Centrum Leeuwarden
  • Realisatie treinstation Leeuwarden Werpsterhoeke stap dichterbij
  • Waarom waarschuwt niemand burgemeester Crone?
  • Jan de Boer: Links Leeuwarden sloot ogen voor wooncriminaliteit
  • Japanse duizendknoop verwijderen uit uw tuin? Doe hem in de grijze container!
  • Eerste FungiFarm in Leeuwarder gemeentehuis
  • Dammen groter dan schaken volgens kunstgeschiedenis
  • Video – Historicus Loes in natuurgebied de Alde Feanen
  • Gedragscode voor dronevliegers in het waddengebied
  • Wetterskip blijft de polderdijken controleren
  • O, o, o, wat moet Liwwadders toch vaak hard lachen om de gemeente Leeuwarden
  • Nieuwe kans voor Sjoerd Bootsma c.s.
  • Wat is de mooiste boom van 2019?
  • Herbevolking ruim driekwart miljoen jonge palingen
  • F-16 wapeninstructeursopleiding van start op vliegbasis Leeuwarden
  • Inschrijving Jonge Ondernemingsprijs van het Noorden is geopend
  • Aantal Koninklijke Onderscheidingen stabiel
  • Het gaat slecht met stadsvogels
  • Wintertijd = inbraaktijd
  • Lutz Jacobi ontvangt eerste exemplaar van De Bosatlas van de Wadden
  • Vliegbasis Leeuwarden neemt verantwoordelijkheid luchtruimbescherming over
  • Pas op voor modder op de weg!
  • Wat doet de stad met haar bewoners?
  • Doarpstún Snakkerburen wint Groene Lintje
  • Koninklijke Luchtmacht groet Admiraliteitsdagen met Flyby
  • Weten bezoekers de weg te vinden naar jouw evenement?
  • De Reuzen en de bereikbaarheid van het MCL
  • Check, check, dubbel-check. Sneker Pan is er klaar voor….
  • Droogte in Fryslân: maatregelen en tips
  • Kracht van de mienskip: 10.000 gehaakte dekens in Tytsjerk!
  • Busgebouw Dokkum energieneutraal
  • Fries Johannes Ritsma winnaar van eerste NK Veiligste Chauffeur
  • VVD: Wolf in schaapskleren
  • Welvaart stijgt, maar ouderen zitten in de onderkleren achter de dode geraniums
  • Gemeente Leeuwarden vindt oplossing voor het bestrijden van berenklauw
  • Het straatje dat zijn gezicht verloor
  • Lezing: De berging van de Lancaster
  • Capaldi Kappers uit Leeuwarden genomineerd voor prestigieuze Coiffure Award 2018
  • Leeuwarden door de ogen van kunstenaars
  • MCL eerste volledig rookvrije ziekenhuis van Nederland
Problemen met verhuurder? Woningtoewijzing? Uitkering? Aanvraag minimaregelingen? Bel snel PEL! 058-2671636 op werkdagen van 14.00-17.30 uur. B.g.g. mail verpel@online.nl

Linzen en worstjes

23 januari 2026

22 januari 2026

22 januari 2026

22 januari 2026

Stadsblad Liwwadders

Veel Leeuwarders ontvangen elke morgen rond koffietijd onze nieuwsbrief. Die wilt u toch ook niet missen? Het laatste nieuws uit Leeuwarden e.o. elke morgen rond elf uur in uw mailbox.

Lunch mee!

Stadsblad Liwwadders

JA, IK WIL een abonnement op het Stadsblad Liwwadders en ontvang de krant graag een jaar lang in de bus.

Meer informatie

Koken met Klaas

Klaas kasma

Service

  • Liwwadders TV
  • Foto-archief
  • Dossiers
  • Regiolinks

Liwwadders.nl

  • Colofon
  • Contact
  • Privacystatement
  • Disclaimer

Sociale Media

TwitterFacebookYouTube
Copyright 2026 | Liwwadders.nl | Alle rechten voorbehouden.
Uw gegevens op Liwwadders
Liwwadders plaatst functionele en analytische cookies.
Door op 'Akkoord' te klikken geeft u daarvoor toestemming. Lees ook onze Privacystatement. Akkoord
Privacy & Cookies Policy

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Altijd ingeschakeld
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Non-necessary
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
OPSLAAN & ACCEPTEREN